Doprava a platba

Doprava:

Spôsob dodania tovaru si vyberáte pri potvrdení Vašej objednávky počas objednávacieho procesu.

Slovenská Republika:                                  

Kuriér DPD a GLS: doručenie kuriérom DPD/GLS do vlastných rúk. Platí pre zásielky do 15 kg. Dodanie do 24 hod. od odoslania tovaru k Vám Možnosť dobierky. Cena dopravy a balného 3.9,- €

Kuriér DPD a GLS: doručenie kuriérom DPH/GLS do vlastných rúk. Platí pre zásielky od 15 kg do 45kg. Dodanie do 24 hod. od odoslania tovaru k Vám Možnosť dobierky. Cena dopravy a balného 5.9,- €

Kuriér ABCfitness.sk: rozvoz tovaru po celej SR našim doručovateľom. Platí pre zásielky nad 45 kg. Rozvozy sa plánujú podľa dopytu. Prevažne do 3 dní. Možnosť dobierky. Náklady na dopravu: 14.9,- €

Osobný odber: Adresa pre osobný odber na našom sklade: Závodná 459, 027 43 Nižná (budová BMlogistic)

 

Česká Republika: 

Kuriér DPD/GLS: doručenie kuriérom DPD do vlastných rúk. Platí pre zásielky do 15 kg. Dodanie do 3-5 dní od odoslania tovaru k Vám. Možnosť dobierky. Cena dopravy a balného 5,- € (135Kč)

Kuriér DPD/GLS: doručenie kuriérom do vlastných rúk. Platí pre zásielky od 15kg do 45 kg. Dodanie do 3-5 dní od odoslania tovaru k Vám. Možnosť dobierky. Cena dopravy 8,- € (215Kč)

Doprava ABCfitness.sk: rozvoz tovaru po celej ČR našim doručovateľom. Platí pre zásielky nad 45 kg. Rozvozy sa plánujú podľa dopytu. Prevažne do 5-10 dní. Možnosť dobierky. Náklady na dopravu: 20,- € (490Kč)

Spôsob platby:

Spôsob platby tovaru si vyberáte pri potvrdení Vašej objednávky počas objednávacieho procesu.

Bankový prevod 
Vaša objednávka bude vybavená po pripísaní sumy na náš účet. Ako variabilný symbol prosím uveďte číslo Vašej objednávky. Toto číslo ako aj potrebné údaje na prevod Vám budú odoslané na Váš e-mail hneď ako odošlete Vašu objednávku. Pozor, prevod z inej banky ako je VÚB, a.s. môže trvať až 2 pracovné dni.

IBAN: SK67 0200 0000 0035 8235 3853
BIC/SWIFT: SUBASKBX

Úhrada tovaru na dobierku: Tovar zaplatíš v hotovosti alebo kartou prepravcovi pri dodaní na tvoju adresu. Maj prosím dopredu pripravenú potrebnú hotovosť. Platby pomocou platobných kariet nie sú vždy možné, niektorý prepravcovia ich akceptujú, niektorý nie.

Platba online (platobná karta) pomocou systému TRUST pay
Cez systém bezpečne zaplatíš svojou platobnou alebo debetnou kartou. Pre tento spôsob musíš mať povolené platby kartou vo svojom internetovom bankovníctve. Pokiaľ si nie si istý, kontaktuj svoju banku.

Platba v hotovosti pri osobnom odbere: Tovar môžete uhradiť v hotovosti pri prevzatí tovaru na našom sklade.

Quatro - splátkový systém: Platobná brána Quatro. Po odoslaní objednávky sa Vám zobrazí Žiadosť o nákup tovaru na splátky, ktorá sa odošle Spoločnosti Quatro na schválenie. Tá Vás potom informuje o ďalšom postupe. Túto platobnú možnosť je možné využiť pri nákupe nad 100€.