Predkopávanie v sede Marbo MP-U234

Predkopávanie v sede Marbo MP-U234 MP-U234 je profesionálny stroj určený na tréning nôh predkopávaním. Vďaka nastaviteľnému operadlu, valcu a až 120 kg závažia môžu na tomto zariadení cvičiť nielen pokročilí športovci, ale aj začiatočníci. Tento model spĺ... Viac

2022-12-27 EUR
  • Dostupnosť: Na objednávku, 1 - 4 týždne
  • Vaša cena: 2 398,80€

    239880
  • Bez DPH: 1 999,00€

Predkopávanie v sede Marbo MP-U234

 

MP-U234 je profesionálny stroj určený na tréning nôh predkopávaním. Vďaka nastaviteľnému operadlu, valcu a až 120 kg závažia môžu na tomto zariadení cvičiť nielen pokročilí športovci, ale aj začiatočníci.
Tento model spĺňa všetko, čo klienti od komerčného posilňovacieho zariadenia očakávajú: robustnosť a odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu, možnosť nastavenia stroja a prispôsobenie postave cvičiaceho, bezporuchovosť a v neposlednom rade atraktívny, moderný dizajn.
V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.
Sedadlo aj operadlo je pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a je osadené na plechoch hrubých až 3 mm. Sedadlo je nastaviteľné v štyroch polohách, ale vďaka špeciálnemu pneumatickému nastavovaniu nieje potrebné pri nastavovaní opustiť stroj. Stačí vytiahnuť páku hore, vybrať si vhodnú polohu a páku pustiť. Zvládne to každý v priebehu pár sekúnd.
Valec je nastaviteľný v piatich pozíciách jednoduchým vytiahnutím červeného kolíka, ktorý po nastavení valca sám zaskočí.
Všetky skrutky sú ukončené plastovými záslepkami, ktoré pôsobia esteticky a pritom zabraňujú prípadným odreninám.
Tehličky sú v celkovej váhe 120 Kg, 8x5 Kg a 8x10 Kg.
 

Technické parametre:
Model: MP-U234
Výška: 180 cm
Šírka: 104 cm
Dĺžka: 122 cm
Váha: stroj 175 Kg, závažie 120 Kg
Maximálne zaťaženie: 150 Kg
Typ závažia: tehličky
Farba: rám - antracit, čalúnenie - bordová alebo čierna

 

 

 

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA