V košíku: 0 kusov
Články
Tovar
KLIKNI pre zväčšenie

Stroj na sedacie svaly Marbo MP-U222

Doprava Osobný odber za 0,00 €
Kód tovaru: 124526042017

Tovar expedujeme v rámci SR aj ČR. Kliknite pre viac info ...

Dostupnosť : SKLADOM   

CENA S DPH1598,00 €
Uplatnená zľava : -177,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €
  • Popis

Stroj na sedacie svaly Marbo MP-U222

MP-U222 je profesionálne zariadenie umožňujúce efektívny, komfortný a bezpečný tréning sedacích svalov, obľúbených najmä u žien. Vďaka regulácii opierky pod brucho, nohy a taktiež širokému nožnému pedálu si tento stroj prispôsobí každý klient podľa svojich potrieb.
Tento model spĺňa všetko, čo klienti od komerčného posilňovacieho zariadenia očakávajú: robustnosť a odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu, možnosť nastavenia stroja a prispôsobenie postave cvičiaceho, bezporuchovosť a v neposlednom rade atraktívny, moderný dizajn.
V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.
Sedadlo aj operadlo je pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a je osadené na plechoch hrubých až 3 mm.
Úchyty sú pokryté hrubou penou, ktorá zabezpečí pevný, ale pritom komfortný úchop. Sú ukončené skrutkou striebornej farby.
Konštrukcia je postavená na pevných oceľových profiloch 80x40x3 mm a 120x60x3 mm, vďaka čomu je stroj mimoriadne odolný a stabilný. Stabilitu umocňujú aj gumené stopy nôh, vďaka ktorým sa zariadenie na akejkoľvek podlahe neposúva.
Štandardne dodávané závažie o váhe 10 x 10 Kg je možné rozšíriť až na 160 KG!
Pri projektovaní stroja dbal výrobca aj na maximálny komfort pri cvičení: príjemné čalúnenie a nastaviteľná opierka nohy, pričom nezáleži na tom, ktorú nohu pri tréningu využívate.
Stroj je navyše vybavený systémom rýchleho natiahnutia lanka s pomocou iba jediného kľúča. Vďaka tomu lanko nielenže ľahko a rýchlo vymeníte, ale závažie sa dá do pohybu už pri minimálnom pohybe ramena, o ktoré sa zapriete nohou.

Technické parametre:
Model: MP-U222
Výška: 180 cm
Šírka: 120 cm
Dĺžka: 90 cm
Váha: stroj – 170 KG
           tehličky – 100 KG
Tehličky: 10 x 10 KG
Max. zaťaženie: 150 KG
Úžitková plocha: 1,08 m2
Farba: konštrukcia – antracitová
          čalúnenie – bordová alebo čierna

 

 

 


(c) 2017 pre abcfitnes.sk vytvoril Richard Gajniak - CompServis, http://wwwstranka.sk